Nawigacja

 • Wielkie przygotowania do wielkiej uroczystości!!

  Jesteśmy na ostatniej prostej...!Przygotowania do uroczystości przekazania szkoły po termomodernizacji idą pełną parą. W nadchodzącym tygodniu obecność na wszystkich próbach jest obowiązkowa! Jest to bardzo ważne, gdyż pojedyczne elementy łączymy w cały spektakl.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii:  Wielkie przygotowania do wielkiej uroczystości!!.

 • Zaproszenie na Festyn Rodzinny

   

  W dniu 04.10 (piątek) odbędzie się w naszej szkole Festyn Rodzinny połączony
  z uroczystym przekazaniem szkoły po termomodernizacji oraz otwarciem wyremontowanej stołówki szkolnej z wykorzystaniem środków z projektu "Posiłek w domu i w szkole" . Zapraszamy w tym dniu uczniów wraz z Rodzinami i przyjaciółmi, wszystkich sympatyków szkoły.


  Uroczysta gala rozpoczyna się w sali gimnastycznej o godzinie 10.00.


  Festyn będzie trwał do godziny 13.00. 
  Dla każdego uczestnika Festynu kuchnia szkolna serwuje GROCHÓWKĘ


  POZDRAWIAMY I ZAPRASZAMY


 • Dzień języków obcych.

  Świętowaliśmy dziś Europejski Dzień Języków zainicjowany przez Radę Europy w 2001 r. Celem tej imprezy jest zwrócenie uwagi na bogactwo językowe w Europie oraz propagowanie nauki wszystkich języków obcych, których używają osoby z innych części świata. Uczniowie klas 6-8 sp przygotowali stoiska, na których zaprezentowali wybrany kraj np: Hiszpanię, Francję, Wielką Brytanię, Turcję. Przybyli również reprezentanci z takich krajów jak Japonia, Egipt, Korea Południowa, Korea Północna czy Meksyk. Uczniowie wspaniale przygotowali się do prezentacji swoich stoisk, przygotowując dekoracje, ciekawostki, pamiątki czy mini bufet z tradycyjnymi daniami danego kraju. Uczniowie klas młodszych mogli wziąć udział w mini-quizach rozwiązując zadania lub odpowiadając na pytania na temat danego kraju. Dziękujemy wszystkim uczniom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie tej imprezy i zapraszamy za rok

  Zapraszamy do obejrzenia galerii Dzień języków obcych..

 • „KOMPETENTNI UCZNIOWIE W GMINIE MYSŁAKOWICE”

  Zapraszamy do zapoznania sie z projektem „KOMPETENTNI UCZNIOWIE W GMINIE MYSŁAKOWICE”

  ---> Kompetentni uczniowie w gminie Mysłakowice

  ---> Regulamin projektu

 • Nowy rok szkolny 2019/2020

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 02.09.2019 o godzinie 9:00.

  Serdecznie zapraszamy:)

  Poranny kurs autobusu szkolnego odbędzie się o godzinę później, niż odbywa się to w dni zajęć szkolnych.10:30 - odjazd autobusu szkolnego (MZK wg rozkładu jazdy)

 • Zapisy do świetlicy szkolnej 2019/2020

  Zapraszamy do zapisów.

  Kartę możesz pobrać tutaj:

  ---> karta zapisu do świetlicy 2019/20

  ---> wyprawka do zerówki

  ---> Wyprawka dla ucznia klasy pierwszej

 • Spotkanie organizacyjne.

 • UWAGA!

  UWAGA!
  10.05.2019

  Szanowni Państwo informujemy, że świetlica szkolna w SPzOI w Łomnicy działa od września bez zmian, czyli od 6.30-8.00 oraz od 11.20 - 16.30 - dla wszystkich dzieci, które do tej pory korzystały, zgodnie z zapisami na kartach zapisu. W nowym roku szkolnym świetlica szkolna będzie działać tak jak w tym roku. Zapisy do świetlicy szkolnej będziemy prowadzić od czerwca - szczegółowych informacji udzielają nauczyciela świetlicy i klas I-III.

  Katarzyna Dziedziela

 • UWAGA!!

  UWAGA!!

  Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy informuje, że w dniach od 8.04 do odwołania zawiesza zajęcia dydaktyczne, opiekuńcze i wychowawcze w naszej placówce, w związku z podjęciem akcji strajkowej przez pracowników szkoły.
  Od 02.04 w szkole na tablicy ogłoszeń oraz na drzwiach wejściowych znajduje się komunikat o przypuszczeniu zawieszenia zajęć od 08.04.
  O każdej zmianie dotyczącej trwania strajku oraz sposobu organizacji zajęć i opieki, będą Państwo poinformowani niezwłocznie poprzez stronę www placówki i dziennik elektroniczny.
  Katarzyna Dziedziela

 • Dzień Zespołu Downa

  Dzień Zespołu Downa

  21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale również Światowy Dzień Zespołu Downa. 
  Jedna z klas w naszej szkole funkcjonuje jako oddział integracyjny, w którym pod troskliwą opieką wysoko wyspecjalizowanej kadry i pracowników obsługi, w życzliwej atmosferze ze strony rówieśników i ich rodziców- uczniowie z ZD mogą rozwijać się społecznie, emocjonalnie i intelektualnie na miarę swoich potrzeb i możliwości.

  Zobaczcie, jakie artystyczne wianki stworzyli dla swoich bliskich na powitanie wiosny! 
  Marcel i Mateusz- dziękujemy za Wasz codzienny uśmiech!

 • I DZIEŃ WIOSNY!
  21.03.2019

  Uczniowie z klas 4-7 ucestniczyli w rozśpiewanym powitaniu wiosny zorganizowanym przez SU. Wybieraliśmy sposród pieknych przebrań Królową wiosny, słuchalismy pięknych wystepów na Gali Talentów, a na koniec cała sala przekonała do pozostania wiosnę śpiewem i wspólnym karaoke. Było super! Zapraaszamy do obejrzenia galerii ---> I DZIEŃ WIOSNY!.

 • Dzień języka angielskiego i św. Patryka
  18.03.2019

  Rozpoczęliśmy Tydzień Języka Angielskiego w barwach zielonych, czym nawiązaliśmy do irlandzkiej tradycji obchodzenia Dnia św.Patryka- patrona Irlandii. Na stoisku można było zakupić zielone galaretki, babeczki czy lukrowane ciasteczka w kształcie koniczynek. Uczennice klasy IIIa gim malowały twarze, skrecały zielone balony i opowiadały historię św. Patryka. Można bylo również poczytać ciekawostki o zielonej wyspie Irlandii na plakatach wykonanych przez uczniow. Na łączniku można było podziwiać wystawę wspaniałych kapeluszy zrobionych na wzór tego, który nosi irlandzki skrzat Leprechaun. Kapelusze wykonali uczniowie klas 4-6 sp w ramach konkursu.Wyniki zostaną ogłoszone jutro. Trudno było się powstrzymać, aby ich nie przymierzyć. A dzięki Ewelinie smolińskiej z klasy 8a można było zrobić sobie zdjęcie udając św. Patryka :) Zapraszamy do galerii ----> Dzień języka angielskiego i św. Patryka.

 • Uczniowie z koła turystycznego odwiedzili Goerlitz.
  20.03.2019

  Koło Turystyczne pod opieką pań Moniki Parmańczuk i Ani Winter z wizytą u naszych zachodnich sąsiadów. Dziś szukaliśmy wiosny w Goerlitz. Czy nam się udało? Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji. Uczniowie z koła turystycznego w Goerlitz.

 • INFORMACJA!!

  05.03.2019

  Szanowni Państwo, od 05.03 parking na terenie szkoły ( za bramą, na przeciwko sali gimnastycznej ) będzie zamknięty do końca czerwca, w związku z pracami termomodernizacyjnymi.
  W związku z tym w godzinach porannych należny spodziewać się utrudnień z zaparkowaniem oraz z brakiem miejsc parkingowych .

  Proszę wszystkie czynniki wziąć pod uwagę i w miarę możliwości nie zastawiać wjazdów, nie zostawić samochodów na głównym szklaku komunikacyjnym.
  Utrudnienia potrwają do końca roku szkolnego i tylko uwzględnienie ich przy organizacji czynności porannych ( np.: wcześniejszym wyjazdem z domu, podwożeniem starszych dzieci w okolice przystanku MZK itp ...) uchroni Nas wszystkich od niepotrzebnych komplikacji.
  Po wakacjach wrócimy do wyremontowanej placówki.
  Koniec prac termomodernizacyjnych zaplanowane jest na sierpień-wrzesień 2019 r.

 • Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

  15.02.2019

  Serdecznie zapraszamy do rekrutacji uczniów do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy.

  Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie Państwo w regulaminie poniżej. 

  Na końcu regulaminu znajdują się wszystkie potrzebne dokumenty do wypełnienia, w tym wniosek o przyjęcie ucznia do naszej szkoły.

  ZAPRASZAMY!!

  --->kliknij: Regulamin Rekrutacji 2019

 • ZAPRASZAMY DO NAS!! REKRUTACJA TRWA!

 • KARNAWAŁ W KLASACH 0-3
  24.03.2019

  Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla dzieciaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. 
  W dniu 22.02.2019r. odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci z klas 0 -3. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu DJ Rafała, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką i wspólnymi zabawami. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Na balu wystąpiły również uczennice z klasy 2a z nowym układem tanecznym. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym dzieciakom, a to było głównym celem tego balu. Na pamiątkę pozostały nam cudowne zdjęcia. ---> KARNAWAŁ W KLASACH 0-3.

 • Karnawał 2019 - klasy 4-8
  25.01.2019

  Zakończyliśmy semestr z zabawą i uśmiechem na ustach. Po trudach nauki, sukcesch małych i dużych przed rozpoczęciem ferii uczniowie klas 4-6 bawili się na dyskotece karnawałowej. Starsi uczniowie pomogli zorganizować bal i udzialali się w obsłudze :) Były tańce, zabawa, konkursy i karaoke. Bawiliśmy się wyśmienicie i juz planujemy kolejną dyskotekę. Kilka zdjęć na pamiątkę - zajrzyj do galerii ----> Karnawał 2019 - klasy 4-8.

 • To już dziś, ostatni dzień I semestru! Rozpoczynamy ferie! Zapraszamy 11 lutego!!

  To już dziś, ostatni dzień I semestru! Rozpoczynamy ferie! Zapraszamy 11 lutego!!
  25.01.2019
 • Spokojnych, szczęśliwych świąt!!

  Spokojnych, szczęśliwych świąt!!

  Życzymy wszystkim zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych, pełych uśmiechu i wzruszeń! Oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku!

  Jednocześnie przypominamy, że przerwa świąteczna trwa w naszej szkole od 24 grudnia do 2 stycznia, wracamy do szkoły w czwartek 3 stycznia 2019!