Nawigacja

 • KUP PAN SZCZOTKĘ - AKCJA CHARYTATYWNA

  Witajcie, ruszamy z kolejną akcją charytatywną. Fundacja Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”  zbiera szczoteczki oraz pasty do zębów dla dzieci z Afryki.

  Akcja „Kup Pan szczotkę!” została zapoczątkowana w zeszłym roku w związku z wyjazdem wolontariusza fundacji – stomatologa Krzysztofa Gniazdowskiego do Kamerunu, gdzie od pięciu lat działa tam polski gabinet stomatologiczny. Dzięki ubiegłorocznej akcji misjonarze rozpoczęli naukę mycia zębów dla uczniów prowadzonych przez siebie szkół i przedszkoli. 
  Produkty zbieram do końca maja br. – Anita Sawicz.

 • Biegnij dla Oskara!

  Kochani – nakrętki, które zbieramy (w czwartek mama Oskara odebrała kolejną partię z naszej szkoły – DZIĘKUJĘ) idą na potrzeby Oskara tj. jego obozów rehabilitacyjnych. W czerwcu kolejna akcja z pomocą dla chłopca – III Charytatywny Bieg Górski! Masz siłę, lubisz biegać a przede wszystkim lubisz wspierać potrzebujących weź udział  - każdy wygrywa, cel jeden to cel szczytny POMOC OSKAROWI!

  Zapraszamy do startu w dniu 04.06.2022 r. – szczegóły na plakacie!

  Dalej zbieramy nakrętki, czekam na Was – Anita Sawicz.

 • Warsztaty Wielkanocne w klasie 1a

  11 kwietnia 2020 roku w klasie 1a odbyły się - Warsztaty Wielkanocne. Przygotowała je i poprowadziła mama naszej Zuzi Czaplińskiej - Pani Iwonka. To ona zakupiła i przyniosła wszystkie potrzebne materiały. Obklejaliśmy duże styropianowe jaja i kleiliśmy klejem na gorąco gniazdka z patyczków i sztucznego mchu. Robota szła nam dobrze. Oto zdjęcia z warsztatów. Pozdrawiamy kl.1a.

 • List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty do Rodziców

 • 16.02.2022

  Moduł Biblioteka został zmodyfikowany

 • PODAJ MYDŁO – AKCJA ZAKOŃCZONA

  Mydło zebrane w Akcji „Podaj mydło!” wyruszy transportem z pomocą humanitarną do krajów afrykańskich – DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSPARCIE I PRZYNIESIONE MYDŁA, Anita Sawicz.

  Mycie rąk to jedna z najtańszych, najprostszych i najbardziej efektywnych metod profilaktyki zdrowotnej. Jednak w prawie 40 państwach afrykańskich zwyczaj mycia rąk jest, w najlepszym przypadku, praktykowany przez połowę ludności.

  W Kamerunie kostka mydła toaletowego kosztuje równowartość czterech złotych. Czasem tyle wynosi dzienny zarobek Kameruńczyka, jeśli oczywiście uda mu się znaleźć pracę. − Jak bardzo cenne jest mydło miałam okazję przekonać się będąc niedawno w tym kraju. To w wioskach jeden z najlepszych prezentów, nikt nie zna tam pachnącego mydła. Kameruńczycy używają bowiem tańszej jego wersji zrobionej z tłuszczu i popiołu. Misjonarze często zabierają więc mydło ze sobą idąc do swoich podopiecznych w koloniach trędowatych, więzieniach czy sierocińcach.

 • ZBIÓRKA NAKRĘTEK

  Dziękuję wszystkim, którzy przynieśli nakrętki!

  Kolejna partia zabrana, pieniądze uzyskane z nakrętek przeznaczone są na rehabilitację niepełnosprawnego chłopca, który już w poniedziałek wyjeżdża na turnus rehabilitacyjny.

  Zbieramy dalej, razem damy radę - Anita Sawicz.

 • Podziękowanie dla tych wszystkich, którzy wspierali akcję Zaczarowany Ołówek - zbieraliśmy wspólnie artykuły piśmiennicze dla dzieci z Afryki - dziękuję, Anita Sawicz.

 • List Ministra Edukacji oraz Ministra Zdrowia w sprawie rekomendacji szczepień dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19, przez Europejską Agencję Leków (EMA).

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Uczniowie z klas 4a i 4b podbijają Wrocław!

  25 października uczniowia z klas czwartych wybrali się po przygodę do stolicy Dolnego Śląska. Pierwszą część wyprawy spędzili w ZOO i afrykanarium, gdzie wraz z przewodnikiem na zajęciach edukacyjnych poznali podwodny świat oraz tajemnice drapieżników. W kolejnej części pojechaliśmy do GO Jumpu. Musi przeciez być coś dla ducha i coś dla ciała. Wszyscy bawili się wyśmienicie skacząc, wykonując salta, zjeźdzając na pontonach i nurkując w gąbkach. Wróciliśmy zmęczeni ale przeszczęśliwi! 

 • Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej

  Uczniowie z klas 6a i 5a przygotowali uroczysty apel z okazji DEN. Wszyscy uroczyście świętowaliśmy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

 • Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci.

  Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

 • Nasi uczniowie sprzątają świat!!

  W piękny, słoneczny dzień, cała szkoła w Łomnicy ruszyła uzbrojona w worki i rękawice, by sprawić, żeby obolica była czysta i estetyczna. Zapełniliśmy kilkadziesiąt worków świetnie się przy tym bawiąc na świeżym powietrzu! Jesteśmy EKO :)

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

   

  Wersja A --->

   

  godzina 9.00 - amfiteatr , powitanie wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Klasy OP i 4-8 po powitaniu rozchodzą się do sal.Klasy I-III pozostają na uroczystym pasowaniu uczniów klas I.

   

  Wersja B ( w razie deszczu) --->

   

  godzina 9.00 - klasy 0-3 sp sala gimnastyczna (wejściem od tyłu szkoły),

  Powitanie uczniów, nauczycieli i rodziców klas OP i I ( obowiązkowe maseczki ).

  Klasy OP po powitaniu rozchodzą się do sal.Klasy

  I-III pozostają na uroczystym pasowaniu uczniów klas I

   

  godzina 9.00 - klasy 4-8 sp sale lekcyjne zgodne z harmonogramem przy wejściu, spotkanie z wychowawcą.

   

  Do szkoły zapraszamy tylko uczniów. Uczniowie spotkają się z wychowawcami w wyznaczonych salach. Przydział sal znajduje się na tablicy ogłoszeń przed wejściem do szkoły.Rodzice klas 2-8 oczekują na dzieci przed szkołą.

   

  Uczniów klas I - III oraz oddziałów przedszkolnych zapraszamy do sali gimnastycznej wejściem od tyłu szkoły, prosimy rodziców/prawnych opiekunów klas I i OP o stosowanie się do wytycznych MEiN i GIS oraz zachowania dystansu społecznego.

   

  Od 02.09.2021 r. rozpoczynamy zajęcia w trybie stacjonarnym z zachowaniem wytycznych GIS i MEN.Szczegółowe procedury będą udostępnione na stronie internetowej szkoły 02.09.2021 r. jak również wychowawcy klas za pośrednictwem Librusa i na zebraniach z Rodzicami zapoznają z nimi całą społeczność szkoły ( uczniów i rodziców/prawnych opiekunów).

   

  Chcielibyśmy nie tylko rozpocząć ten rok szkolny w trybie stacjonarnym, ale i go w takim trybie zakończyć w czerwcu.

   

  Życzymy wszystkim powodzenia w nowym roku szkolnym oraz zdrowia.

   

  Wspólnie damy radęPozdrawiamy

 • Spotkanie rodziców uczniów z klas 0 i w roku szkolnym 2021/22

  W piątek 25.06.2021 r., o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w roku 2021/22.

  Miejsce spotkania: amfiteatr lub korytarz 1-3 i zerówek.

  Wychowawcy:

  Pani mgr Ewa Hawryliszyn klasa Ia

  Pani mgr Joanna Panek klasa Ib

  Pani mgr Katarzyna Orman 0a

  Pani mgr Agata Sakowicz - Witko 0b

   

  Wyprawki:

  wyprawka klasa 1

  wyprawka 0a

  wyprawka 0b

   

  Karty zapisu do świetlicy szkolnej:

  karta dla klas 1 i starszych

  karta dla klas 0