Nawigacja

 • Podsumowanie współzawodnictwa sportowego w Powiecie Karkonoskim za rok szkolny 2021/2022.

  W środę 15.06.2022 roku w Kostrzycy odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2021/2022 – podsumowano zawody sportowe w 4 kategoriach dziewcząt i chłopców klas 1-6 oraz 7-8 szkoły podstawowej.

  Sklasyfikowano 21 szkół Powiatu Karkonoskiego, które rywalizowały od września 2021 roku do czerwca 2022 roku. Nasza szkoła w tym roku szkolnym zdobyła miejsca na podium we wszystkich kategoriach! Sukcesy sportowe to praca nauczycieli wychowania fizycznego oraz naszych uczniów od klasy 1 do klasy 8, zespół naszych wuefistów tworzą:

  - pani Anita Sawicz,

  - pani Beata Maculewicz,

  - pan Artur Kraiński,

  - pan Michał Niemczak.

   

  Wyniki współzawodnictwa SPzOI w Łomnicy:

  - klasy 1-6 dziewczęta II miejsce

  - klasy 1-6 chłopcy II miejsce

  - klasy 7-8 dziewczęta III miejsce

  - klasy 7-8 chłopcy I miejsce.

  Gratulujemy wyników sportowych naszym uczniom i nauczycielom, to Wasza wspólna praca!

  Zespół nauczycieli w-f dziękuje dyrekcji szkoły za możliwość realizacji planów, zamierzeń związanych ze sportem szkolnym i umożliwieniem wyjazdów na zawody sportowe!

  W zdrowym ciele - zdrowy duch!

  Na nadchodzący czas wakacji życzymy wszystkim aktywnych, sportowych a przede wszystkim bezpiecznych wakacji – wuefiści.

 • Nasz sobotni festyn widziany z lotu ptaka.

 • AKCJA CHARYTATYWNA - Kup Pan Szczotkę – ZAKOŃCZONA

  Witajcie, pasty i szczoteczki do zębów dla podopiecznych w Afryce już zebrane, naszą akcją zostały objęte afrykańskie dzieci, my wspólnie podarowaliśmy  im zdrowy uśmiech. Dziękuję w imieniu własnym i fundacji tym wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby Wasi rówieśnicy na innym kontynencie mogli dbać o higienę jamy ustnej – Anita Sawicz.

 • ZAPRASZAMY NA FESTYN!!! 04.06.2022

 • KUP PAN SZCZOTKĘ - AKCJA CHARYTATYWNA

  Witajcie, ruszamy z kolejną akcją charytatywną. Fundacja Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”  zbiera szczoteczki oraz pasty do zębów dla dzieci z Afryki.

  Akcja „Kup Pan szczotkę!” została zapoczątkowana w zeszłym roku w związku z wyjazdem wolontariusza fundacji – stomatologa Krzysztofa Gniazdowskiego do Kamerunu, gdzie od pięciu lat działa tam polski gabinet stomatologiczny. Dzięki ubiegłorocznej akcji misjonarze rozpoczęli naukę mycia zębów dla uczniów prowadzonych przez siebie szkół i przedszkoli. 
  Produkty zbieram do końca maja br. – Anita Sawicz.

 • Biegnij dla Oskara!

  Kochani – nakrętki, które zbieramy (w czwartek mama Oskara odebrała kolejną partię z naszej szkoły – DZIĘKUJĘ) idą na potrzeby Oskara tj. jego obozów rehabilitacyjnych. W czerwcu kolejna akcja z pomocą dla chłopca – III Charytatywny Bieg Górski! Masz siłę, lubisz biegać a przede wszystkim lubisz wspierać potrzebujących weź udział  - każdy wygrywa, cel jeden to cel szczytny POMOC OSKAROWI!

  Zapraszamy do startu w dniu 04.06.2022 r. – szczegóły na plakacie!

  Dalej zbieramy nakrętki, czekam na Was – Anita Sawicz.

 • Warsztaty Wielkanocne w klasie 1a

  11 kwietnia 2020 roku w klasie 1a odbyły się - Warsztaty Wielkanocne. Przygotowała je i poprowadziła mama naszej Zuzi Czaplińskiej - Pani Iwonka. To ona zakupiła i przyniosła wszystkie potrzebne materiały. Obklejaliśmy duże styropianowe jaja i kleiliśmy klejem na gorąco gniazdka z patyczków i sztucznego mchu. Robota szła nam dobrze. Oto zdjęcia z warsztatów. Pozdrawiamy kl.1a.

 • List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty do Rodziców

 • 16.02.2022

  Moduł Biblioteka został zmodyfikowany

 • PODAJ MYDŁO – AKCJA ZAKOŃCZONA

  Mydło zebrane w Akcji „Podaj mydło!” wyruszy transportem z pomocą humanitarną do krajów afrykańskich – DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSPARCIE I PRZYNIESIONE MYDŁA, Anita Sawicz.

  Mycie rąk to jedna z najtańszych, najprostszych i najbardziej efektywnych metod profilaktyki zdrowotnej. Jednak w prawie 40 państwach afrykańskich zwyczaj mycia rąk jest, w najlepszym przypadku, praktykowany przez połowę ludności.

  W Kamerunie kostka mydła toaletowego kosztuje równowartość czterech złotych. Czasem tyle wynosi dzienny zarobek Kameruńczyka, jeśli oczywiście uda mu się znaleźć pracę. − Jak bardzo cenne jest mydło miałam okazję przekonać się będąc niedawno w tym kraju. To w wioskach jeden z najlepszych prezentów, nikt nie zna tam pachnącego mydła. Kameruńczycy używają bowiem tańszej jego wersji zrobionej z tłuszczu i popiołu. Misjonarze często zabierają więc mydło ze sobą idąc do swoich podopiecznych w koloniach trędowatych, więzieniach czy sierocińcach.

 • ZBIÓRKA NAKRĘTEK

  Dziękuję wszystkim, którzy przynieśli nakrętki!

  Kolejna partia zabrana, pieniądze uzyskane z nakrętek przeznaczone są na rehabilitację niepełnosprawnego chłopca, który już w poniedziałek wyjeżdża na turnus rehabilitacyjny.

  Zbieramy dalej, razem damy radę - Anita Sawicz.

 • Podziękowanie dla tych wszystkich, którzy wspierali akcję Zaczarowany Ołówek - zbieraliśmy wspólnie artykuły piśmiennicze dla dzieci z Afryki - dziękuję, Anita Sawicz.

 • List Ministra Edukacji oraz Ministra Zdrowia w sprawie rekomendacji szczepień dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19, przez Europejską Agencję Leków (EMA).

 • Uczniowie z klas 4a i 4b podbijają Wrocław!

  25 października uczniowia z klas czwartych wybrali się po przygodę do stolicy Dolnego Śląska. Pierwszą część wyprawy spędzili w ZOO i afrykanarium, gdzie wraz z przewodnikiem na zajęciach edukacyjnych poznali podwodny świat oraz tajemnice drapieżników. W kolejnej części pojechaliśmy do GO Jumpu. Musi przeciez być coś dla ducha i coś dla ciała. Wszyscy bawili się wyśmienicie skacząc, wykonując salta, zjeźdzając na pontonach i nurkując w gąbkach. Wróciliśmy zmęczeni ale przeszczęśliwi! 

 • Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej

  Uczniowie z klas 6a i 5a przygotowali uroczysty apel z okazji DEN. Wszyscy uroczyście świętowaliśmy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

 • Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci.

  Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

strona: