Nawigacja

Sukcesy sportowe

•

Piłka siatkowa plażowa – turniej dziewcząt, który zorganizowano w Łomnicy w sali gimnastycznej zamiast na boisku plażówki z przyczyn pogodowych był przedostatnią z imprez sportowych współzawodnictwa sportowego uczniów klas 7-8 SP Powiatu Karkonoskiego.

Wystartowało 5 drużyn, nasza szkolna drużyna zajęła III miejsce, turniej rozegrano systemem gry każdy z każdym, przy 5 zespołach każda drużyna rozegrała 4 mecze. Skład naszej drużyny: Amelia Marek, Angelika Gadzina, Amelia Burghardt, kierownik drużyny Oliwia Kołodziej, opiekun Pani Anita Sawicz.
    Gratulujemy wyników
    19.05.2022 22:49 | więcej »

• W Mysłakowicach na orliku zorganizowano turniej piłki nożnej chłopców uczniów klas 7-8,  to kolejne zawody z rywalizacji międzyszkolnej szkół naszego powiatu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wystartowało 6 drużyn,  rozegrano mecze systemem gry „każdy z każdym”.

Reprezentacja naszej  szkoły zajęła ostatecznie III miejsce, skład naszej drużyny: Borys Kraiński, Piotr Orman, Patryk Habasiński, Jakub Wsół, Dominik Wysoczański, Kamil Wiewióra, Bohdan Dlohush, opiekun pan Artur Kraiński.

Gratulujemy!
    16.05.2022 23:21 | więcej »
  • Turniej piłki nożnej chłopców uczniów klas 4-6 rozegrano  w Piechowicach, to kolejne zawody z rywalizacji międzyszkolnej szkół naszego powiatu. Wystartowało  12 drużyn,  rozegrano mecze w grupach eliminacyjnych, później kolejne mecze półfinałowe i finałowe.

Reprezentacja naszej  szkoły zajęła ostatecznie III miejsce, skład naszej drużyny: Filip Peciak, Sylwester Pietrzak, Karol Truchlewski, Natan Bucholc, Gabriel Turczyk, Oliwier Brudziński, Tymofii Makovskyi, opiekun pan Artur Kraiński.

14.05.2022 12:40 | więcej »
  • Z hal sportowych na boiska - w Piechowicach  rozegrano międzyszkolne zawody sportowe klas 4-6 w mini piłce nożnej. Rywalizowały drużyny dziewcząt z naszego powiatu, wystartowało 6 drużyn szkolnych, turniej rozegrano systemem gry każdy z każdym.

Reprezentacja  naszej szkoły zajęła w tym turnieju II miejsce(w halówce też było srebro), skład naszej drużyny: Nikola Makuch, Oliwia Wawrzyniak, Patrycja Papierska, Oliwia Stasińska, Kamila Skrzydło, Zuzanna Strecker, Agata Rajska -  opiekun p. Anita Sawicz.

Gratulujemy wyników!

07.05.2022 23:41 | więcej »
  • Karpacz – turniej chłopców w mini piłce siatkowej Trójki – reprezentacja naszej szkoły wystartowała w składzie 4 zawodników, zawodyrozegrano systemem gry każdy z każdym. Nasza drużyna pod opieką pani A.Sawicz zajęła III miejsce.

Skład: Jakub Piliński, Michał Paliński, Adam Papierski, Marcin Piechociński.

Gratulujemy wynikówsmiley
    22.03.2022 21:38 | więcej »
  • Janowice Wielki – turniej dziewcząt i chłopców w mini piłce siatkowej Dwójki – reprezentacje naszej szkoły wystartowały w tych zawodach uzyskując bardzo dobre wyniki. Chłopcy zajęli I miejsce, dziewczęta III miejsce. Zawody w obu kategoriach rozegrano systemem gry każdy z każdym.
    Drużyna dziewcząt: Lena Kotomaj, Marta Sosenkiewicz, Maja Lupa, Milena Woźniak, Kornelia Młotek, opiekun p. Anita Sawicz.

Drużyna chłopców: Jędrzej Kamiński, Gabriel Turczyk, opiekun p. Artur Kraiński.

Gratulujemy wyników smiley

20.03.2022 18:43 | więcej »
  • W Karpaczu rozegrano międzyszkolne zawody sportowe uczniów klas 6 w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców Czwórki. Rywalizacja szkół Igrzysk dzieci to kolejne zawody ze współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2021/2022.

Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zajęła III miejsce, w kategoriach dziewcząt rywalizowało 5 szkół z Powiatu Karkonoskiego, mecze rozegrano systemem gry „każdy z każdym”, nasze siatkarki rozegrały 4 mecze. Oto składy naszej drużyny:

- Patrycja Papierska, Nikola Makuch, Oliwia Wawrzyniak, Oliwia Stasińska, Agata Rajska opiekun p. Anita Sawicz.

05.03.2022 22:36 | więcej »
  • W Janowicach Wielkich rozegrano międzyszkolne zawody sportowe uczniów klas 7-8 w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.
    Rywalizacja szkół Igrzysk młodzieży szkolnej to kolejne zawody ze współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2021/2022.

Reprezentacje naszej szkoły zajęły III miejsca, w obu kategoriach rywalizowało po 8 szkół z Powiatu Karkonoskiego, gry eliminacyjne rozegrano w dwu grupach systemem gry „każdy z każdym”, później półfinały (mecze na krzyż)  i mecze o miejsca 1-4, pozostałe drużyny rozgrywały spotkania o miejsca 5-8 w turnieju. Oto składy naszych drużyn:

- dziewczęta: Amelia Marek, Oliwia Kołodziej, Angelika Gadzina, Amelia Burghardt,  Anna Urbańczyk, Klaudia Usińska, Aleksandra Mazik, opiekun p. Anita Sawicz,

- chłopcy: Borys Kraiński, Piotr Orman, Patryk Habasiński, Dawid Kasza, Adrian Śliwiński, Krzysztof Pęczek, opiekun p. Artur Kraiński.

05.03.2022 22:11 | więcej »
  • W Janowicach Wielkich rozegrano turnieje dziewcząt i chłopców w mini piłce koszykowej. Startowały drużyny szkolne uczniów z klas 4-6 SP. W zawodach wystartowało po 8 drużyn Powiatu Karkonoskiego. Zawody rozegrano systemem gry każdy z każdym Nasze zespoły wygrały turnieje zdobywając złote medale (dziewczęta wygrały wszystkie mecze, chłopcy z jedną porażką) – opiekunami naszych koszykarskich drużyn są pani Anita Sawicz i pan Artur Kraiński.

Skład drużyny dziewcząt: Patrycja Papierska, Nikola Makuch, Oliwia Wawrzyniak, Oliwia Stasińska, Kamila Skrzydło, Agata Rajska, Milena Woźniak.

Skład drużyny chłopców: Jędrzej Kamiński, Oliwier Brudziński, Sylwester Pietrzak, Michał Paliński, Adam Papierski, Filip Peciak, Daniel Wrotecki.

24.01.2022 20:35 | więcej »
  • W środę 24.11.2021 roku w Jeżowie Sudeckim rozegrano turniej dziewcząt w piłce koszykowej,  startowały uczennice klas 7-8 SP, do zawodów zgłosiło się 8 drużyn Powiatu Karkonoskiego. Zawody rozegrano w dwu grupach, nasz zespół awansował do finału, ostatecznie dziewczęta zajęły II miejsce.

Skład naszej drużyny: Amelia Marek, Oliwia Kołodziej, Amelia Burghardt, Angelika Gadzina, Natasza Lisiecka, Klaudia Usińska, Dominika Brudzińska – opiekun p. Anita Sawicz.

29.11.2021 13:57 | więcej »
  • W środę i w czwartek  w Jeżowie Sudeckim rozegrano turnieje dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym drużyn szkolnych z naszego powiatu. Startowali uczniowie  klas 4-6 i 7-8 SP. W  turnieju wystartowały drużyny, które rozegrały mecze systemem gry każdy z każdym w obu kategoriach wiekowych.

Dziewczęta klas 4-6 zajęły III miejsce: Oliwia Stasińska, Nikola Makuch, Patrycja Papierska.

Dziewczęta klas 7-8 zajęły II miejsce: Amelia Marek, Oliwia Kołodziej, Amelia Burghardt.

Chłopcy klas 4-6 zajęli III miejsce: Filip Peciak, Karol Truchlewski, Sylwester Pietrzak.

Chłopcy klas 7-8 zajęli III miejsce: Piotr Orman, Krzysztof Pęczek, Borys Kraiński.

Opiekunami naszych tenisistów są nauczyciele wf : B.Maculewicz, A.Kraiński, A.Sawicz.

29.11.2021 00:49 | więcej »
  •         Drużyna dziewcząt reprezentująca naszą szkołę w unihokeju zajęła III miejsce
    Zespół pod opieką pana Artura Kraińskiego wystąpił w składzie: Wiktoria Cieślik, Aurelia Skrzydło, Patrycja Pszonka, Kamila Kapczyńska, Martyna Ambrosiewicz, Weronika Nadzieja, Paulina Chorągwicka.
    31.10.2016 20:56 | więcej »
  • W Szklarskiej Porębie rozegrano turnieje badmintona w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów.

Wyniki naszych badmintonistów:

Szkoła Podstawowa:
    - dziewczęta V miejsce (Weronika Nadzieja, Martyna Ambrosiewicz, Paulina Chorągwicka)
    - chłopcy IV miejsce (Julian Jarosz, Daniel Sulich, Paweł Prusakowski)